از نو باهم / aznobaham.com

مجموعه از نو با هم

در از نو با هم، هدف ما ارائه پشتیبانی جامع و همدلانه برای افراد مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنهاست.
تشخیص سرطان برای فرد و خانواده میتواند نگرانی و سردرگمی زیادی ایجاد کند و هدف ما ارائه منبعی قابل اعتماد برای اطلاعات، راهنمایی و کلیه مراقبت های حمایتی در طول مسیر سرطان است.
اطلاعاتی که در وبسایت از نو با هم وجود دارد از معتبرترین منابع علمی جهان گردآوری شده است. جایی که افراد می‌توانند اطلاعاتی درباره جنبه‌های مختلف سرطان، از گزینه‌های درمانی تا مدیریت عوارض جانبی، پیدا کنند. ما سعی می‌کنیم کاربران خود را با دانش قدرتمند کنیم تا بتوانند مسیر جدید را هموارتر طی کنند.
به علاوه ما به اهمیت مراقبت های حمایتی در افزایش کیفیت زندگی مبتلایان به سرطان سینه باور داریم. بنابراین وبسایت ما تلاش می کند خدمات حمایتی آنلاین به بیماران ارائه دهد تا ازهرجای ایران بتوانید از این حمایت ها برخوردار شوید.
پلتفرم ما یک جامعه امن و پشتیبانی کننده را فراهم می‌کند که افراد می‌توانند با دیگرانی که با چالش‌های مشابه روبرو شده‌اند، ارتباط برقرار کنند.  تا از طریق به اشتراک گذاشتن تجربیات و داستان‌های امیدبخش خود، به افراد تازه مبتلا امیدواری و نور هدیه دهند.
در از نو با هم، ما متعهد هستیم که همراه قابل اعتمادی در طول مسیر سرطان باشیم و محیطی پشتیبانی کننده، منابع ارزشمند و اجتماعی همدل را فراهم کنیم.
ما، از نو با هم، می‌توانیم چالش‌های سرطان را پشت سر گذاشته و قدرت، امید و نور را به همدیگر هدیه دهیم.